Jak se stát členem klubu?
Jednoduše. Stačí při nákupu jakéhokoliv zboží vyplnit registrační formulář. Pak už se Vám začnou na klubové konto načítat všechny Vaše nákupy. Každý z nich Vás posune blíže k získání slevy.
icon web and development

Comtessa Club


Užijte si slevy ihned při nákupu!


Pokud výše Vašeho konta dosáhne určité částky, můžete se těšit na okamžitou slevu. Za Vaši loajalitu ke obchodům Comtessa Vás odměníme ihned při nákupu. Chceme Vám tak poskytnout ještě větší radost z nakupování v našich obchodech.

Čím více nakupujete, tím větší slevu máte!


Když dosáhne celková suma na Vašem klubovém kontě částky 10 000 Kč, získáváte slevu 5 %. To platí i v případě, že uskutečníte jednorázový nákup, dosahující této částky. Čím více budete dále nakupovat, tím větší slevu získáte:

 

 

 
  10000 – 20000 sleva 5%  
  20000 – 30000 sleva 10%  
  30000 – 40000 sleva 15%  
  40000 – 50000 sleva 20%  
  50000 a více sleva 30%  

 

Využívejte získanou slevu celý 1 rok!


Pokud díky výši Vašeho klubového konta získáte odpovídající slevu, můžete si výhodného nakupování užívat celý jeden rok. Když se Vám během tohoto roku podaří navýšit Vaše klubové konto a získat ještě vyšší slevu, začne od tohoto dne opět běžet roční lhůta, po kterou Vám sleva platí!

 

icon web and development

 

Platnost


Slevy platí na veškeré nezlevněné zboží. Na zlevněné zboží není poskytována další sleva. Tyto nákupy jsou nicméně načítány na konto člena klubu a pomáhají tak k získání klubové slevy na nezlevněné zboží.

 

Další výhody členství


Pravidelné a přednostní informace o nových kolekcích Comtessa.